Kierowca-magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0886
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek towaru, dowóz towaru do sklepów firmowych oraz klientów firmy.System i rozkład czasu pracy: jednozmanowa w godz. od 04:00 do 12:00.Adres miejsca pracy: ul. Usługowa 1A; 73-110 Stargard
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 357 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie