Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1935
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie, weryfikacja, wpisywanie stanu i wydawanie towaru z magazynu, obsługa elektronicznego programu magazynowego, kontakt z działem reklamacji i zamówień, kontakt z kurierami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: zaangażowanie do pracy
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: DOKŁADNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ W WYKONYWANIU POWIERZONYCH ZADAŃ

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praca pod presją czasu w sztucznym środowisku[Umiejętność 1] : praca z cudzoziemcami

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie