Operator maszyn cnc lub/i maszyn spawalniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1903
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn CNC lub spawalniczych w celu precyzyjnego wytwarzania elementów zgodnie z rysunkami technicznymi; monitorowanie parametrów maszyny oraz wprowadzanie niezbędnych korekt; przestrzeganie standardów jakości i zasad bezpieczeństwa pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Uprawnienia: ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : DOŚWIADCZENIE W MASZYNACH CNC LUB SPAWALNICZYCH

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie