Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1963
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa biura oraz interesantów;- Obsługa w zakresie legalizacji pracy oraz kwestiach legalizacji pobytu; - Obsługa procesów kadrowych;- Zarządzanie korespondencją mailową, telefoniczną, listowną i innymi formami komunikacji oraz nadzór nad wysyłką paczek;- Monitorowanie materiałów biurowych i zamawianie potrzebnych artykułów;- Raportowanie postępów pracy biura do kierownictwa wyższego szczebla;- Prowadzenie akt osobowych pracowników.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: inicjatywa, zaangażowanie, otwartość

Wymagania inne:

[Inne] : obsługa pakietu MS Office,

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie