Pracownik magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/2042
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie towarów do magazynu i ich ewidencjonowanie.Wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów.Rozmieszczanie i układanie towarów na powierzchni magazynowej.Oznakowanie składowanych towarów.Pakowanie gotowych produktów i przygotowywanie ich do transportu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I SKANERA
Uprawnienia: PAKOWANIE, KOMPETOWANIE TOWARU
Uprawnienia: PAKOWANIE PRZESYŁEK ZGODNIE Z ZAMÓWIENIEM

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie