Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
Numer: StPr/24/0620
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń pralniczych, odbiór i kontrola asortymentów, prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: gimnazjalne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowe Czarnowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Podobne oferty:

2024-10-16

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie / Szczecin

- transport wózków ze szkłem, układanie szkła, łamanie szkła, obsługa panelu sterowniczego, wkładanie szkła na linię produkcyjną Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: DOBRY WZROK Uprawnienia: CHĘĆ I MOTYWACJA DO...

Więcej informacji

2024-10-16

Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie / Szczecin

- pakowanie ciastek,-zdejmowanie produktów z przenośnika i umieszczanie ich w puszkach/kartonach Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: DOBRY WZROK Uprawnienia: DOBRA SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA I MANUALNA Uprawnienia: WYSOKA...

Więcej informacji