Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Referent
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0872
OBOWIĄZKI:
prace biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stargard

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Podobne oferty:

wczoraj

Starszy referent

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie / Szczecin

- ustalanie prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalno-rentowego, obliczanie ich wysokości oraz kierowanie akt sprawy do postępowania orzeczniczego,- opracowywanie decyzji w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych,- ustalenie okoliczności powstania nadpłat...

Więcej informacji

2024-10-14

Referent

zachodniopomorskie / Stargard

prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne: