Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/1894
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ SPRZĄTANIA POMIESZCZEŃ WEWNĘTRZNYCH I NA ZEWNATRZ
Uprawnienia: SIŁA FIZYCZNA

Wymagania inne:

[Inne] : MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie