Robotnik usług stoczniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Miejsce pracy: Szczecin
Numer: StPr/24/2074
OBOWIĄZKI:
- segregacja odpadów dostarczanych na place magazynowania odpadów,- prawidłowe magazynowanie odpadów i przygotowywanie ich do odbioru przez firmy zewnętrzne,- przygotowywanie pustych pojemników na odpady,- prace porządkowe na placach magazynowych odpadów i innych miejscach na terenie Stoczni,- oczyszczanie Stoczni z zalegających i zbędnych przedmiotów, urządzeń i innych materiałów,- pielęgnacja terenów zielonych, w tym przycinanie drzew i krzewów, przy użyciu różnych narzędzi i urządzeń ogrodniczych (np. sekatory, nożyce, kosiarki i piły spalinowe),- zgłaszanie do inspektora ds. Ochrony Środowiska wszelkich nieprawidłowości związanych z segregacją odpadów oraz niedozwolonym mieszaniem odpadów wytworzonych na jednostkach i wydziałach,- wykonywanie drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych budynkach i na terenach zewnętrznych Stoczni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy fizycznej. Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży związanej z gospodarką odpadami. UPRAWNIENIA UDT są mile widziane.

Miejsce pracy:

Szczecin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 26,5 do 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie