Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Stargard
Numer: StPr/24/0855
OBOWIĄZKI:
Prace porządkoweSystem i rozkład czasu pracy : dwuzmianowa 6:00-14:00, 14:00-22:00Adres miejsca pracy : ul. Limanowskiego 7,9 73-110 Stargard
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność, punktualność, sumienność


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stargard


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie

Podobne oferty:

2024-10-16

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

zachodniopomorskie / Goleniów

SPRZĄTANIE W SZKOLE Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji

2024-09-30

Woźny/a

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie / Szczecin

- UTRZYMANIE PORZĄDKU I CZYSTOŚCI WE PLACÓWCE- SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ I WYZNACZONEGO TERENU Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: PRACOWITOŚĆ Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ WSPÓŁPRACY Uprawnienia: KULTURA OSOBISTA Wymagania inne:

Więcej informacji